امروز یکشنبه 26 خرداد 1398 | تعداد بازدید کننده امروز : 20 نفر | تعداد کل بازدید کننده ها : 16051 نفر
یکشنبه 26 خرداد 1398 | 20 | 16051
متوسطه اول احسان
مجتمع آموزشی و فرهنگی احسان
مجتمع آموزشی فرهنگی ورزشی احسان با اهداف متعالی آموزشی پرورشی و توسعه فرهنگ غنی ایرانی و تربیت و پرورش نیروهای متخصص و متعهد جامعه به همّت بزرگ مرد فرهنگ دوست و خیراندیش آقای مهندس سیداسحاق فال اسیری در دامنه کوه داراک درشهرعلم و ادب شیراز در زمینی به مساحت تقریبی 30 هزار متر مربع درسال 1373 خریداری و بنا گردید.
این مجتمع آموزشی فرهنگی با مطالعات گسترده و بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان و مهندسان و مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شد. واحدهای آموزشی پیش دبستانی ودبستان دوره اول ودوم، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی با ظرفیت و گنجایش حدود 2000 دانش‌آموز و 270 نفر پرسنل اداری، اجرایی و علمی از سال 1376 آغاز به کار کرده است .
مجتمع آموزشی فرهنگی احسان همچنین دارای یک تالار اجتماعات مجلل و مجهز است که با گنجایش 660 نفر جهت فعالیت های فرهنگی و هنری دانش آموزان و فرهنگ دوستان و فرهیختگان شهر شیراز مشغول فعالیت می باشد . همچنین با درایت و دوراندیشی مؤسس محترم  ،  مجموعه ورزشی زیبایی دراین مجتمع راه اندازی شدکه سالن چند منظوره آن شامل: سالن های والیبال، بسکتبال، فوتسال،  تنیس روی میز، هندبال، بیلیارد و استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی مدرن وهمچنین زمین روباز فوتبال و بسکتبال می‌باشدکه تمامی دانش آموزان و کارکنان مجتمع در طول سال از خدمات این ورزشگاه بهره‌مند می‌شوند.
مهمترین ویژگی مجتمع آموزشی فرهنگی احسان، فعالیت نیروهای انسانی کارآمدو متخصص و متعهد است که با بهره گیری از دیدگاه آموزشی و معنوی مؤسس محترم و با تلاش و درایت کارکنان دلسوز در بخش اداری و اجرایی و علمی، فضای مطلوب و مناسبی را برای رشد و اعتلای هرچه بیشتروبهترعلمی و تربیتی فرزندان این مرز و بوم فراهم آورده است .
آدرس : شيراز، انتهاي معالي آباد، ميدان احسان
شماره تلفن : 07136246698
دورنگار : 07136545061